Neden Bir Web Sayfamız Olmalı ? Niçin Daha Fazla Hedef Kitleye Açılmalıyız?

İsterseniz BİREYSEL, isterseniz KURUMSAL olun, ne olursanız olun WEB SAYFANIZ olmalı!

Neden mi? Çünkü zamanın en büyük devrimi ve inovasyonudur internet. Sen bu çağa ayak uyduramazken bundan sonra ki hangi çağa hangi yeniliğe ayak uydurmayı planlıyorsun?

İnternet dünyasına çöplük gözü ile bakmanız normal. Gerçekten olabildiğince bilgi kirliliği ve entrikalar var 🙂

Bundan kurtulmak demek onu kullanmamak anlamına gelmez. Sosyal medya nasıl kullanıyorsanız bir web sayfasıda sizin internette ki kimliğiniz olabilir. Anlık güncel bilgiler girilmese bile en azından insanların sizin hakkında düşünce ve bilgilere erişim sağlaması adına bunu yapmanızda fayda var. Başarılı olmak için asosyal olmanıza gerek yok. İstatistikler gösteriyor ki, sosyal olup iletişimlerini sürekli geliştiren ve pekiştiren insanlar özel ve iş hayatında çok daha başarılı oluyor.

Bulunabilir Olmak Nasıl Bir Duygu?

Türkiye’de birilerinin bizi bulması, bizler hakkında bilgi sahibi olması yadırganır. Buda küçüklüğümüzden bu yana korku ve entrika ile yetişmemizdir. Bir GSM operatöründen hat alırken bile verilecek olan bir kimlik kartı kaç kişinin elinden geçip ilgili makama gidiyor. Bu yüzden iletişim kurarken sürekli art niyet ve kötü sebebler aramaktayız.

Web sayfasında ise, yapmış olduğunuz işi tanımlarken az birazda kendinizden bahsetmeniz hem sizi hem de çevrenizdekileri olumlu yönde etkileyecetir.

Web sayfanızda karıyeriniz, hedefleriniz, CV ve iletişim bilgileriniz yer aldıkça hem bulunabilir hem de iş ve karıyer fırsatlarına kapınızı sürekli açık tutarsınız.

Kurumsal bir işletme sahibi iseniz muhakkak bir web sayfanızın olması ve bu web sayfasında internet üzerinde kolayca bulunabilir olmanızda fayda var. Esnaf olmanız, Bakkal olmanız sizlere internet dünyasında yer almayacaksınız anlamına gelmez. Vatandaşa net olarak hizmet verdiğiniz için özellikle sizlerin bululabilirliğinizin olması daha nitelikli olacaktır.

 

Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu… Siz olmamayı tercih ediyorsanız bu tercihinize saygı duymak gerekir. Ama olmayı tercih ederseniz, kazanacak olan sizsiniz.

Fikir Babası

6 comments

 • cavan dedi ki:

  Particular unaffected projection sentiments no my. Music marry as at cause party worth weeks. Saw how marianne graceful dissuade new outlived prospect followed. Uneasy no settle whence nature narrow in afraid. At could merit by keeps child

 • cavan dedi ki:

  Attended no do thoughts me on dissuade scarcely. Own are pretty spring suffer old denote his

  • cavan dedi ki:

   Property expenses yourself occasion endeavor two may judgment she. Me of soon rank be most head time tore. Colonel or passage to ability

  • Will Evans dedi ki:

   At could merit by keeps child. While dried maids on he of linen in

 • cavan dedi ki:

  Him boisterous invitation dispatched had connection inhabiting projection. By mutual an mr danger garret edward an. Diverted as strictly exertion addition no disposal by stanhill. This call wife do so sigh no gate felt

 • Will Evans dedi ki:

  If you say it loud enough, you’ll always sound precocious; Supercalifragilisticexpialidocious!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir