VKM Kimdir?

2000 yıllarında medya sektörüne ilk olarak İzmir’de giriş yaptım. Bir çok medya şirketinde uzun yıllar Reklam ve PR Yönetimi  görevlerini üstlendim. Sonrasında ”Kurumsal ve Dijital İletişim Danışmanlığı” adı altında profesyonel olarak ”Turkcell, Avea, Telsim” gibi şirketlerde ”Kurumsal İletişim Danışmanlığı” hizmetlerini yürüttüm.

Web sektörü dünyasında kurucusu olduğum, Türkiye’nin ilk Online Radyosu olan ”RADIO REAL” projesi ile, hem ünv. okuyan genç kitleyi hem de reklam yönetim ve satış modülünü geliştirerek kurumsal firmaların reklam yönetimlerini gerçekleştirdim.

Daha sonrasında web sektöründe sohbet ve arkadaşlık projelerinde başarılar yakalamak adına kolları sıvadık 🙂 ”SiberPark, Fiskosum ve Able Dating Turkey” platformlarında kurucu ortak ve çözüm ortaklığı adı altında proje yöneticisi olarak görev aldım.

2008 yılına geldiğimizde İstanbul ve İzmir genelinde Avea Genel Merkezlerinde Kurumsal İletişim Danışmanlığını extra olarak uzun yıllar yürüttüm. İstanbul ve Bursa çatısı altında hizmet verirken aynı anda ”Logokolik.com, WebHizmeti.com, Bursacen.net gibi web projelerinin startup çalışmalarında marka yöneticisi ve proje yöneticisi olarak çalıştım.

2010 yılında İzmir’e geri dönüş yaparak Tasarım ve Yazılım Ajansı adı altında İzmir’li şirketlerde görevler üstenip, yöneticilik eğitimi aldım. Almış olduğum eğitimler sayesinde Marka ve Dijital Pazarlama üzerine kendimi geliştirerek Marka ve marka sahiplerine fikirler üretmeye başladım.

Son olarak kurucusu olduğum ” Fikir İşler ” şirketinde, ” Fikir Babası ” olarak görev yapmaktayım. Markalara dijital dünyada nasıl başarılı olunabilir ve nasıl ayakta kalınabilir gibi tüyolar ve fikirler vermekteyim 🙂

VURAL KORAY MAYDA

FİKİR BABASI